Ana Sayfaya Dön
Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. 186 Çağrı Merkezi
Kullanım Koşulları
Ana Sayfa / BİZ / Kullanım Koşulları
Kullanım Koşulları

 AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.  Sitesi Kullanım Koşulları

Sayın Kullanıcı,

AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.’ye ait akdenizedas.com.tr adlı Web Sitemize hoş geldiniz.

Aşağıdaki  "Kullanım Şartları", AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.’nin , siz değerli kullanıcılarımıza ulaştırdığı bilgi ve hizmetlerin sağlanmasına ilişkin hükümleri düzenlemektedir.

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı Kullanım Şartları'nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Kullanım Koşulları

  • Site'deki tüm dokümanlar Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş’nin mülkiyetindedir. Resimlerimizin hepsi profosyonel olarak çekilmiş olup telif hakkı alınmış görsellerdir.Grafik ve metinler tamamen Şirketimizde hazırlanan dökümanlardır.Bu dökümanlar, on-line sisteminde görülmesi için gerekli olması hali haricinde kopyalanamaz, yeniden üretilemez. Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, site'nin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.
  • Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. sitesinin virus ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virus koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. web sitesi'ne girmesi nedeniyle , kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
  • Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. sitesinde yer alan her türlü fiyat, bilgi , resim , açıklama ve haber (kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesi'nde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu yada bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgi'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda , nihai ve güvenilir enformasyonu , Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. den temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesi'nde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması halinde (güncellemede problem yaşanıldığı takdirde) Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.
  • Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş., kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme yada sona erdirme ve Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. web sitesi'nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. web sitesi'nin hatasız olması için hertürlü tedbir almış olmakla birlikte , sitede mevcut yada oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.
  • Resmi makamlardan kullanıcı'ya yönelik bir suç duyurusu yada resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullacı'nın Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. sistemlerinin çalışmasına engel olacak yada işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde , Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.
  • Internetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. ‘ nin sorumluluğunda değildir.
  • Kullanıcı'lar ile Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. arasında ortaya çıkabilecek ihtilaflarda , Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. kayıtları delil olarak kabul edilecektir.
  • Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. web sitesi, "kullanım şartları"nin herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme , yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm , yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.
  • Sitemiz Türkiye kanunlarına göre kurulmuş ve işletilmektedir. Site hakkındaki ihtilafların çözümünde Türkiye kanunları uygulanacaktır ve Türk mahkemeleri yetkili olacaktır.

 

2017 Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.